Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Кармазін вирішив звільнити всіх членів ЦВК

Через те, що члени Центральної виборчої комісії не змогли встановити результати виборів у п'яти округах, хоча для цього були всі підстави, на думку Кармазіна, їх має бути звільнено від займаних посад.
 
Екс-депутат Юрій Кармазін після судових позовів щодо позбавлення народних депутатів мандатів висловив невдоволення роботою членів Центрвиборчкому.
 
"Я хочу відновити справедливість. Я хочу, щоб було звільнено весь склад ЦВК. Адже він не встановив результати на 5 округах, хоча для цього були всі підстави. Треба їх виганяти за це", - сказав він.
 
Кармазін також повідомив, що зараз він працює з виборчою документацією в Одеській, Черкаській, Київській, Донецькій і Дніпропетровській областях: "Зараз люди мені привозять інформацію щодо Кіровоградської, Волинської областей, Криму. Але інформація ще сира. Тому не можу сказати, що результат буде вже завтра. Адже я і так з ранку до ночі працюю, але у мене немає штабу співробітників, щоб це робити дуже швидко".
 
Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбулися 28 жовтня 2012 р. Однак, у Верховну Раду пройшли 445 народних депутатів. 5 листопада ЦВК визнав неможливим встановлення достовірних результатів голосування на виборах народних депутатів ВР VII скликання на округах № 94, 132, 194, 197 і 223 у зв'язку з численними порушеннями, допущеними під час голосування і підрахунку голосів.
 
Окрім того, суд зобов'язав спікера парламенту Володимира Рибака відібрати мандати у позафракційних депутатів Олександра Домбровського і Павла Балоги, обрання яких також супроводжувалося порушеннями і скандалами.
 
Заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов раніше називав можливою датою виборів 22 грудня. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 20 вересня 2013, 11:38

Теґи

: проблемні округи, Кармазін, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16861605644226 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0