Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Кабмін вніс у Раду законопроект про антикорупційну політику

Кабмін вніс у Раду акнтикорупційний законопроект про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо реалізації рекомендацій Європейської Комісії у сфері державної антикорупційної політики. Автором законопроекту значиться прем'єр-міністр Микола Азаров.
 
 
Кабінет міністрів України вніс у Верховну Раду України законопроект №3312 від 23 вересня 2013 року "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо реалізації рекомендацій Європейської Комісії у сфері державної антикорупційної політики". Відповідний законопроект зареєстрований у парламенті, повідомляє сайт ВР.
 
Текст законопроекту на сайті парламенту відсутній. Автором законопроекту значиться прем'єр-міністр України Микола Азаров.
 
- У кожному третьому законопроекті Кабміну знайшли корупційні ризики
 
Нагадаємо, як писало DT.UA для підписання Угоди про асоціацію Україні необхідно вдосконалити законодавство у сфері протидії та боротьби з корупцією відповідно до рекомендацій GRECO та доповідями по імплементації Плану дій щодо візової лібералізації.
 
У цій сфері відзначено певний прогрес, оскільки в останні місяці було прийнято кілька законів, причому узгоджених опозицією і урядом. Проте, відзначають експерти, ці закони все ще не повною мірою відповідають міжнародним стандартам. Вже зараз необхідно приймати поправки до свіжоспеченим законами, спішно прийнятим у першому і тут же в остаточному читанні, без необхідного обговорення і роботи над текстом.
 
Крім того, відсутність належної політичної волі зберігає невизначеність щодо створення незалежного і не імітаційного антикорупційного органу. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаВівторок, 24 вересня 2013, 12:01

Теґи

: антикорупційна політика, Верховна Рада, Кабмін


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17082190513611 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0