Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Кармазін заявив, що закон йому не завадить позбавляти мандатів депутатів

На думку Кармазіна, закон, який допоможе захистити депутатів від дострокового припинення їхніх повноважень у суді, "сирий" і не зможе убезпечити політиків від позбавлення мандатів.
 
Закон, який унеможливить позбавлення депутатів повноважень рішенням Вищого адміністративного суду, нічого не дасть. Так вважає екс-депутат Юрій Кармазін, за позовами якого Вищий адміністративний суд позбавив повноважень трьох народних депутатів, в тому числі і колишнього члена фракції Партії регіонів Ігоря Маркова.
 
"Антикармазінський закон ніякий і не дасть нічого. Сховати можна все, але не від усіх", - сказав він в ефірі "5 каналу", нагадавши, що ЦВК незаконно не встановила результати виборів народних депутатів у 5 округах.
 
Як відомо, в Партії регіонів почали роботу над законопроектом, який допоможе захистити депутатів від дострокового припинення їхніх повноважень у суді. Як зазначив один з авторів документа, Владислав Лук'янов, "ми пропонуємо, щоб після прийняття присяги народним депутатом в залі парламенту його можна було позбавити мандата тільки за рішенням Верховної Ради".
 
Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбулися 28 жовтня 2012 р. Однак, до Верховної Ради пройшли 445 народних депутатів. 5 листопада ЦВК визнав неможливим встановлення достовірних результатів голосування на виборах народних депутатів ВР VII скликання в округах № 94, 132, 194, 197 і 223 у зв'язку з численними порушеннями, допущеними під час голосування і підрахунку голосів.
 
Окрім того, суд зобов'язав спікера парламенту Володимира Рибака відібрати мандати у позафракційних депутатів Олександра Домбровського і Павла Балоги, обрання яких також супроводжувалося порушеннями і скандалами.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 26 вересня 2013, 11:27

Теґи

: Верховна Рада, Кармазін, депутати


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18494606018066 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0