Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

"Батьківщина" визначилася з кандидатами у проблемних округах

У чотирьох із п'яти округів, які назвали "проблемними" у жовтні 2012 року перемогли представники "Батьківщини". Вони ж стануть кандидатами на перевибори.
 
У центральному штабі "Батьківщини" відбулася нарада, присвячена питанню участі кандидатів у депутати від партії на перевибори в одномандатних округах, які призначено на 15 грудня 2013 року.
 
Як повідомляє прес-служба партії, на нараді були присутні висуванці від "Батьківщини", які за даними протоколів перемогли у 2012 році: Аркадій Корнацький (132-й округ), Леонід Даценко (197 округ), Микола Булатецький (194 округ). Не зміг бути присутнім Віктор Романюк (94-й округ), який змушений перебувати за кордоном.
 
За підсумками наради було призначено керівників штабів, відповідальних за виборчу кампанію кандидатів у депутати. Також було визначено та затверджено основні напрями тактики і стратегії виборчої кампанії.
 
На засіданні було також прийнято рішення звернутися до міжнародних організацій з проханням направити міжнародних спостерігачів для спостереження за ходом проведення виборів у п'яти одномандатних виборчих округах.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада 5 вересня призначила на 15 грудня повторні вибори народних депутатів у п'яти мажоритарних округах - №№94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 225 (Київ, Шевченківський район).
 
Нагадаємо, що у п'яти одномандатних округах № 94, 132, 194, 197 і 223 перемогли представники опозиції Віктор Романюк, Аркадій Корнацький, Микола Булатецький, Леонід Даценко ("Батьківщина") та Юрій Левченко ("Свобода"), що підтверджено протоколами, отриманими кандидатами. Однак ЦВК відмовилась встановлювати результати виборів у цих округах.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 26 вересня 2013, 11:30

Теґи

: перевибори, Батьківщина, вибори, проблемні округи


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16723799705505 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0