Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиційні кандидати почали підготовку до довиборів у проблемних округах

Керівництво партії "Батьківщина" затвердило керівників виборчих штабів у трьох із п'яти округів. У Партії регіонів до призначення голів штабів справа ще не дійшла, там поки що визначаються з кандидатами у народні депутати.
 
Керівництво партії "Батьківщина" розпочало підготовку до довиборів до Верховної Ради, які відбудуться 15 грудня. У середу було затверджено керівників виборчих штабів у трьох з п'яти округів. Ці посади зайняли люди, що мають значну довіру кандидатів, а також їхні близькі родичі, пише "Коммерсант-Україна".
 
У нараді брало участь вище партійне керівництво - голова центрального штабу Олександр Турчинов і голова політради Арсеній Яценюк.
 
Під час засідання було затверджено голів штабів у трьох з п'яти округів. Кандидат у 194-му окрузі (Черкаси) Микола Булатецький призначив керівником виборчого штабу свого сина - депутата Черкаської міськради та голови міської організації партії "Батьківщина" Максима Булатецького.
 
Керівником штабу кандидата Леоніда Даценка (округу N197, Канів, Черкаська область) стала депутат Черкаської обласної ради, екс-голова обласної організації "Фронт змін" Наталія Старикова.
 
А головою штабу у 132-му окрузі (Первомайськ, Миколаївська область) кандидат у народні депутати Аркадій Корнацький призначив Олександра Шкіпіна. "Він керував моєю попередньою кампанією", - сухо пояснив Корнацький.
 
"Цих людей представили самі кандидати в депутати, раніше вони були узгоджені з керівниками обласних партійних організацій",- заявив учасник засідання, народний депутат Сергій Пашинський ("Батьківщина").
 
Кандидат у 94-му окрузі (Обухів, Київська область) Віктор Романюк, стосовно якого відкрито кримінальне провадження, зараз перебуває в Італії. Учасники зборів повідомили, що питання про начальника штабу в окрузі пана Романюка не обговорювалося, оскільки у "Батьківщині" зараз розглядають юридичні можливості його висування в народні депутати.
 
Керівництво партії "Свобода" ще не визначилося з начальником штабу в окрузі N223 (Київ), де узгодженим кандидатом став Юрій Левченко. "Рішення прийме або політрада або політвиконком, або з'їзд, якщо ми встигнемо провести його до виборів,- сказав народний депутат Юрій Сиротюк. - Очолить кампанію хтось із вищого керівництва партії".
 
У Партії регіонів до призначення голів штабів справа ще не дійшла. "Це питання технічне. Поки що ми ще повинні визначитися з кандидатурами на відповідних виборчих дільницях",- заявив Володимир Олійник.
 
Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбулися 28 жовтня 2012 р. Однак, до Верховної Ради пройшли 445 народних депутатів. 5 листопада ЦВК визнав неможливим встановлення достовірних результатів голосування на виборах народних депутатів ВР VII скликання в округах № 94, 132, 194, 197 і 223 у зв'язку з численними порушеннями, допущеними під час голосування і підрахунку голосів.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада 5 вересня призначила на 15 грудня повторні вибори народних депутатів у п'яти мажоритарних округах - №№94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 225 (Київ, Шевченківський район). Закон встановлює, що виборчі процес повторних виборів розпочинається за 60 днів до дня голосування.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 26 вересня 2013, 11:34

Теґи

: проблемні округи, Партія регіонів, Свобода, Батьківщина, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16767597198486 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0