Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Відомості про депутатів-прогульників суд визнав службовою інформацією

Окружний адміністративний суд АРК не побачив порушень законодавства в тому, що кримський парламент приховує відомості про депутатів-прогульників . Про це повідомив глава Кримського відділення Комітету виборців України Андрій Крісько .
 
За його інформацією, в ході судового розгляду з'ясувалося, що електронна система голосування «Рада » не має технічної можливості вести поіменний облік депутатів, що зареєструвалися. Більше того, Секретаріат Верховної ради АРК не знає, куди потім діваються відомості, в яких розписуються депутати перед початком пленарних засідань, оскільки порядку поводження з цією інформацією не існує.
 
« Розраховувати в такій справі на перемогу в суді першої інстанції було б наївно. Однак, навіть сам по собі процес дав низку позитивних результатів. На останній сесії парламенту, наприклад, з'явилося відразу п'ять депутатів, які раніше відвідували в кращому випадку одне з семи -восьми засідань. Крім того, завдяки судовому процесу розкрито ряд нормативних проблем, пов'язаних з порядком обліку депутатів-прогульників », - зазначив Андрій Крісько .
 
Також глава КВ КВУ повідомив, що на даний момент в організації розробляють варіанти впровадження системи незалежного громадського контролю за відвідуваністю парламентаріями сесій Верховної ради. Крім того, на початку жовтня Кримське відділення КВУ планує приступити до реалізації наступного компоненту проекту «Депутати під контролем», спрямованого на моніторинг роботи депутатів у своїх округах з прийому виборців.
 
Нагадаємо , раніше Комітет виборців повідомляв про те, що в рамках проекту «Депутати під контролем » експерти провели аналіз діяльності кримських парламентаріїв і з'ясували, що минулого року з 100 кримських депутатів тільки 29 взяли участь у нормотворчій діяльності . Ще 15 обранців «забули» оприлюднити на офіційному сайті парламенту Автономії звіти про свою діяльність за минулий рік.
 
Прес-служба КВУЧетвер, 26 вересня 2013, 13:22

Теґи

: КВУ, депутати, Верховна Рада


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10885500907898 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0