Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Президент підписав закон про перевибори у п'яти "проблемних" округах

Вибори у п'яти "проблемних" округах відбудуться 15 грудня. Опозиція має намір виставити своїх колишніх кандидатів. Регіонали поки не визначилися.
 
Президент України Віктор Янукович підписав закон про проведення повторних виборів у п'яти округах, у яких не змогли виявити переможців у жовтні 2012 року.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада 5 вересня прийняла закон про призначення 15 грудня повторних виборів народних депутатів у п'яти мажоритарних округах - №№94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 225 (Київ, Шевченківський район).
 
Нагадаємо, що у п'яти одномандатних округах № 94, 132, 194, 197 і 223 на виборах 31 жовтня 2012 року перемогли представники опозиції Віктор Романюк, Аркадій Корнацький, Микола Булатецький, Леонід Даценко ("Батьківщина") та Юрій Левченко ("Свобода")), що підтверджено протоколами, отриманими кандидатами. Однак ЦВК відмовилась встановлювати результати виборів у цих округах.
 
"Батьківщиа" і "Свобода" виставлять на перевиборах своїх колишніх кандидатів. Їх підтримає також партія "УДАР". У Партії регіонів поки не визначилися з кандидатами.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 26 вересня 2013, 14:57

Теґи

: проблемні округи, Президент, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16960191726685 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0