Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Суд знову заборонив ЦВК направляти представника на збори щодо референдуму про вступ до МС

Компартія України заявила про намір 29 вересня провести збори громадян з метою ініціювати референдум про вступ країни в Митний союз, про що повідомила ЦВК. Суд заборонив представника Центрвиборчкому бути на збори.
 
Окружний адміністративний суд Києва знову заборонив ЦВК України направляти представника комісії на збори громадян щодо референдуму про вступ країни в Митний союз, яке комуністи планують провести 29 вересня, повідомив лідер Європейської партії Микола Катеринчук.
 
Таке рішення суд виніс у четвер за позовом Європейської партії. "По суті розгляду не було. Але заборона Центрвиборчкому направляти свого представника суд виніс", - сказав Катеринчук.
 
Європейська партія України, як і раніше, просить суд заборонити компартії проводити зборів з питання про референдум про вступ країни в МС. Позов Європейської партії буде розглядатися по суті 10 жовтня.
 
Компартія України заявила про намір 29 вересня провести збори громадян з метою ініціювати референдум про вступ країни в Митний союз, про що повідомила ЦВК.
 
Раніше комуністи вже провели аналогічне зібрання і передали в ЦВК документи для реєстрації ініціативної групи з проведення референдуму, однак комісія відмовилася її реєструвати, мотивуючи своє рішення тим, що із-за заборони суду не направляла на збори свого представника, що не дозволяє встановити факт проведення такого зібрання. Крім того, Компартія тоді порушила строки повідомлення про проведення зборів.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 27 вересня 2013, 12:25

Теґи

: Референдум, КПУ, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17043399810791 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0