Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Виборчий процес на довиборах до Верховної Ради у п'яти округах стартує 16 жовтня

ЦВК прийняла рішення оголосити про початок 16 жовтня 2013 року виборчого процесу повторних виборів народних депутатів. Висунення кандидатів у парламентарі починається з першого дня виборчого процесу.
 
Виборчий процес на повторних виборах народних депутатів України у п'яти мажоритарних округах розпочнеться 16 жовтня. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Центральної виборчої комісії у п'ятницю, 27 вересня.
 
"Оголосити про початок 16 жовтня 2013 року виборчого процесу повторних виборів народних депутатів України 15 грудня 2013 року в одномандатних виборчих округах №№94, 132, 194, 197, 223", - йдеться в постанові, яку оголосив голова ЦВК Михайло Охендовський.
 
Закон про призначення повторних виборів народних депутатів України у п'яти округах на 15 грудня, підписаний президентом України Віктором Януковичем 26 вересня, у п'ятницю опублікований у газеті "Голос України".
 
"Призначити повторні вибори народних депутатів України в одномандатних виборчих округах№94, 132, 194, 197, 223 на 15 грудня 2013 року. Встановити, що виборчий процес повторних виборів депутатів починається за шістдесят днів до дня голосування", - йдеться у законі.
 
Висунення кандидатів у народні депутати розпочинається з першого дня виборчого процесу.
 
Законом визначено конкретні терміни інших етапів виборчого процесу, зокрема, формування виборчих комісій у цих округах, проведення агітаційної компанії, виготовлення за рахунок коштів держбюджету інформаційних плакатів кандидатів у депутати.
 
Згідно з законом, Кабінет міністрів повинен забезпечити фінансування цих виборів за рахунок коштів державного бюджету. На сьогоднішній день у держбюджеті немає коштів на проведення цих виборів.
 
Опозиція має намір підтримати на цих виборах кандидатів, яких вона висувала на чергових парламентських виборах 28 жовтня 2012 року. Так, ВО "Батьківщина" буде підтримувати Миколи Булатецького у 194-му окрузі (Черкаси),Леоніда Даценка в 197-му окрузі (Канів, Черкаська область) та Аркадія Корнацького у 132-му окрузі (Первомайськ, Миколаївська область).
 
У той же час у "Батьківщині" поки розглядають юридичні можливості участі у виборах у 94-му окрузі Віктора Романюка, що перебуває в Італії у зв'язку з тим, що проти нього порушено кримінальну справу.
 
Узгодженим кандидатом від опозиції у 223-му окрузі в Києві буде представник ВО "Свобода" Юрій Левченко.
 
У Комітеті виборців України прогнозують, що кандидати від опозиції будуть балотуватися як самовисуванці, оскільки для висування їх від партій необхідно проводити з'їзд.
 
Партія регіонів поки що не визначилася зі своїми кандидатами.
 
Як відомо, ЦВК визнав неможливим встановити результати виборів народних депутатів 28 жовтня 2012 року у п'яти одномандатних округах - №94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 225 (Київ, Шевченківський район). Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 30 вересня 2013, 10:59

Теґи

: довибори, Верховна Рада, ЦВК, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17039394378662 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0