Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Довіру народу до влади потрібно регулярно перевіряти на контрольних референдумах, - експерт

Один з авторів Основного закону Віктор Мусіяка закликав закріпити в Конституції вимогу до політиків викладати в передвиборних програмах зміст обов'язків, які вони беруть на себе в разі обрання.
 
У Конституції необхідно передбачити проведення контрольних референдумів після закінчення половини терміну повноважень виборних органів влади. Про це в статті для ZN.UA пише професор права, один з авторів Основного закону Віктор Мусіяка.
 
За словами правознавця, в Конституції повинні бути визначені основні (рамкові) параметри "суспільного договору", за яким сувереном (народ - ред.) буде наймати на тимчасову роботу в органи державної влади і місцевого самоврядування.
 
"зокрема, йому належить визначати рівень добробуту народу", який повинен бути забезпечений на конкретному етапі руху до досягнення конституційної мети держави", - зазначив Віктор Мусіяка.
 
Для цього, за його словами, необхідно закріпити в Конституції вимога до політичних партіям, кандидатам на посаду президента, кандидатів на посади в органах місцевого самоврядування викладати в передвиборних програмах зміст обов'язків, які вони беруть на себе в разі обрання.
 
"Для підтвердження довіри до осіб і партій, обраним в органи влади та місцевого самоврядування, необхідно передбачити проведення контрольних референдумів після закінчення половини терміну повноважень", - додав експерт.
 
Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" у статті Віктора Мусіяки "як суспільний договір Конституція повинна виходити від народу".
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 30 вересня 2013, 11:19

Теґи

: Референдум, Конституція


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17067408561707 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0