Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

На вибори в проблемних округах поставили дуже багато, буде серйозна боротьба - Черненко

На перевиборах до Верховної Ради у проблемних округах 15 грудня слід очікувати серйозної боротьби.
 
Так вважає голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
 
"Я думаю, що ми побачимо, можливо не на всіх, але на деяких округах, досить серйозну боротьбу. На цих виборах буде поставлено дуже багато", - сказав він.
Черненко додав, що на кожному з округів буде не менше 20 кандидатів, подекуди навіть і більше. "Те, що будуть технічні кандидати, це очевидно", - констатував голова КВУ.
 
Він також не виключив можливих порушень. Найбільш дієвим способом, за його словами, буде підкуп, зважаючи на те, що буде менша явка і не буде багато часу для розгортання виборчої кампанії: "Основними порушеннями, які можуть бути під час виборів - підкуп виборців на етапі кампаній і спроба фальсифікацій результатів на дільницях чи округах".
 
Нагадаємо, ЦВК визнала неможливим встановлення достовірних результатів голосування на виборах народних депутатів 28 жовтня 2012 року в округах №№ 94 (Київська обл.: Васильків та Обухів, Васильківський та Обухівський райони), 132 (Миколаївська обл.: Первомайськ), 194 (Черкаси), 197 (Черкаська обл.: Канів), 223 (Київ: Шевченківський район) у зв'язку із численними порушеннями, допущеними в ході голосування і підрахунку голосів.
УКРІНФОРМЧетвер, 3 жовтня 2013, 14:25

Теґи

: Верховна Рада, Черненко, КВУ, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11195206642151 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0