Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Гриценко вимагає негайно виключити з "Батьківщини" прихованих тушок

Перші кадрові рішення повинні бути щодо Леоніда Сергієнка і Андрія Павелка, а іншим необхідно винести попередження, вважає Анатолій Гриценко.
 
Народний депутат Анатолій Гриценко вимагає від лідера фракції Арсенія Яценюка виключити з "Батьківщини" двох народних депутатів, які голосують синхронно з провладною більшістю Верховної Ради.
 
"Приховані "тушки" у фракції - вже дістали. Кожен день, відкрито і нахабно, всупереч рішенню фракції, вони підголосовують за лобістські й корупційні проекти влади. Поставив перед Яценюком питання руба: негайно виключити з фракції. Він пообіцяв зробити це завтра", - написав Гриценко на своїй сторінці в Facebook.
 
Як зазначив депутат, перші кадрові рішення повинні бути щодо Леоніда Сергієнка і Андрія Павелка, а іншим необхідно винести попередження. "Буде рецидив - тоді виключати вже без попереджень", - вважає він.
 
Видання "Українська правда" повідомляє, що аналіз голосувань у Раді в четвер, 10 жовтня, показує, що майже за всі закони влади проголосував тільки Леонід Сергієнко. На його рахунку більше десяти "результативних" голосувань на користь влади. Зокрема Сергієнко голосував за віддачу в концесію теплогенеруючих підприємств, за "антирейдерський закон, реорганізацію Аграрного фонду, і за можливість гасити заборгованість за тарифи векселями.
 
Андрія Павелко сьогодні на засіданні Ради не було.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 11 жовтня 2013, 12:41

Теґи

: Верховна Рада, Гриценко, Батьківщина


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18692493438721 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0