Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

В Україні стартує виборча кампанія у п'яти проблемних округах

В Україні починається виборчий процес на повторних виборах народних депутатів у п'яти мажоритарних округах. Висунення кандидатів у парламентарі починається з першого дня виборчої кампанії.
 
У середу, 16 жовтня, розпочинається виборчий процес на повторних виборах народних депутатів України у мажоритарних округах №№94, 132, 194, 197, 223. Довибори у проблемних округах відбудуться 15 грудня.
 
Раніше повідомлялося про те, що президент Віктор Янукович виділив Центральній виборчій комісії 48,8 млн гривень на проведення виборів 15 грудня.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла цей закон 8 жовтня 316 голосами народних депутатів.
 
Згідно з законом, витрати Центрвиборчкому збільшено на 48,8 млн грн, з яких частина коштів піде на погашення минулорічних боргів за встановлення веб-камер, ще частина - на проведення довиборів народних депутатів у п'яти проблемних округах.
 
Зокрема 11,2 млн грн направлено на погашення заборгованості за виконані роботи зі створення та забезпечення функціонування системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією і проведенням голосування та підрахунком голосів на виборчих дільницях під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.
 
Ще 20,6 млн грн - на організацію підготовки і проведення проміжних або повторних виборів народних депутатів України в окремих одномандатних виборчих округах у 2013 році.
 
Додаткові кошти у сумі 17 млн грн також виділено для забезпечення діяльності ЦВК і функціонування державного реєстру виборців.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада 5 вересня призначила на 15 грудня повторні вибори народних депутатів у п'яти мажоритарних округах - №№94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 225 (Київ, Шевченківський район). Закон встановлює, що виборчий процес повторних виборів розпочинається за 60 днів до дня голосування.
 
Раніше у партії "Батьківщина" повідомили, що у найближчі дні проведуть з'їзд із висунення кандидатів у депутати у п'яти мажоритарних округах. При цьому, за словами народного депутата Павла Петренка, партія буде висувати в округах тих кандидатів, які вже перемогли у них на виборах в 2012 році.
 
26 вересня президент України Віктор Янукович підписав закон про повторні вибори у п'яти мажоритарних округах, призначених на 15 грудня. Закон встановлює, що виборчий процес повторних виборів розпочинається за 60 днів до дня голосування.
 
Як відомо, ЦВК визнав неможливим встановити результати виборів народних депутатів у п'яти одномандатних округах 28 жовтня 2012 року. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 16 жовтня 2013, 11:52

Теґи

: ЦВК, проблемні округи, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11180210113525 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0