Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

На перевибори у п'яти проблемних округах вже висунули 18 кандидатів

Опозиція висунула на сфальсифікованих округах своїх представників, які перемогли в жовтні 2012 року. Регіонали з кандидатами поки не визначилися.
 
За станом на вечір середи, 15 жовтня у ЦВК надійшли документи про висунення 18 кандидатів на повторних виборах народних депутатів у п'яти одномандатних округах, з них 4 самовисуванці і 14 - від політичних партій.
 
За інформацією ЦВК, від політичних партій висунуті 4 кандидата від ВО "Батьківщина" (Віктор Романюк у 94 окрузі, Аркадій Корнацький у 132 окрузі Леонід Даценко на 198 окрузі Микола Булатецький у 194 окрузі).
 
Від ВО "Братство" надійшли документи про висунення трьох кандидатів (серед них лідер "Братства" Дмитро Корчинський по 194 округу), а також по одному кандидату висунуто від: Соціалістичної партії, партії "Союз", Російської єдності, Політичної партії малого і середнього бізнесу України, Народної екологічної партії, партії "Ліберальна Україна", ВО "Центр".
 
Як повідомлялося, в Україні 16 жовтня почалася виборча кампанія з повторних виборів народних депутатів в одномандатних округах №№ 94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаси і Канів, Черкаська область) та 223 (Шевченківський район, м.Київ).
 
Проведення цих виборів є однією з вимог для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
 
Згідно з календарним планом, який оприлюднено на сайті Центральної виборчої комісії, у середу розпочинається висування кандидатів у народні депутати, яке триватиме до 4 листопада включно.
 
Кандидатів може висунути партія на з'їзді або вони можуть самовисуватися.
 
Опозиція заявила, що вона висуне тих же кандидатів, що і на чергових парламентських виборах в 2012 році - тоді від ВО "Батьківщина" балотувалися: у 94-му окрузі - директор ТОВ "Мако" Віктор Романюк, в 132-му - голова громадської організації "Селянський Фронт" Аркадій Корнацький, у 194-му - приватний підприємець Микола Булатецький, в 197-му - помічник-консультант народного депутата Леонід Даценко; від ВО "Свобода" у 223-му окрузі - керівник аналітичної служби цієї партії Юрій Левченко.
 
У середу відбудуться партійні з'їзди ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода", на яких вони висунуть своїх кандидатів. Партія УДАР заявила, що підтримає єдиних кандидатів від опозиції.
 
Партія регіонів заявила, що не буде проводити з'їзд і висувати своїх кандидатів, оскільки це висування "проводиться знизу", тобто вони будуть балотуватися шляхом самовисування. Поки точно не відомо, кого партія влади підтримає на цих виборах.
 
Як відомо, ЦВК на парламентських виборах 28 жовтня 2012 року визнала неможливим встановити результати виборів у п'яти зазначених округах через масові порушення і фальсифікації результатів виборів.
 
Повторні вибори в зазначених п'яти мажоритарних округах відбудуться 15 грудня. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 17 жовтня 2013, 13:25

Теґи

: Батьківщина, ЦВК, проблемні округи, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16843199729919 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0