Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Захарченко пообіцяв, що на довиборах до Ради міліція буде поза політикою

На виборах у проблемних округах правоохоронці будуть діяти в рамках закону і залишатися поза політикою. Міністр МВС заявив, що у громадян має бути можливість вільно реалізувати своє конституційне право на вибір.
 
Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко вимагає від підлеглих на виборах у проблемних округах залишатися за межами політичних процесів. Про те, як себе поводити, міністр розповів сьогодні на засіданні розширеної колегії МВС.
 
Захарченко підкреслив: "Почалися вибори у так званих проблемних округах. Попереджаю керівників територіальних управлінь, яких це стосується: міліція діє виключно у рамках закону, і вона поза політикою. У громадян повинна бути можливість вільно реалізувати своє конституційне право на вибір".
 
Нагадаємо, при підведенні підсумків голосування 28 жовтня 2012 року найбільші претензії були саме до співробітників міліції, яких сторони процесу звинувачували у пособництві фальсифікаціям результатів. Найбільшу активність виявили співробітники "Беркута" в округах N197 (Черкаська область) і N132 (Миколаївська область). Так, у 132-му виборчому окрузі міста Первомайська Миколаївської області співробітники "Беркута" увірвалися до приміщення окружної комісії та вилучили протоколи. Пізніше у міліції заявили, що постанову про примусове вилучення протоколів з мокрими печатками з ОВК N132 виніс Адміністративний суд Миколаївської області.
 
Як повідомлялося, Верховна Рада 5 вересня призначила на 15 грудня повторні вибори народних депутатів у п'яти мажоритарних округах - №№94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 225 (Київ, Шевченківський район). Закон встановлює, що виборчий процес повторних виборів розпочинається за 60 днів до дня голосування. За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
 
26 вересня президент України Віктор Янукович підписав закон про повторні вибори у п'яти мажоритарних округах, призначених на 15 грудня. Закон встановлює, що виборчий процес повторних виборів розпочинається за 60 днів до дня голосування.
 
В Україні офіційно стартувала виборча кампанія у мажоритарних округах N94, 132, 194, 197 і 223, де ЦВК не змогла встановити результати голосування на парламентських виборах 2012 року. Вибори до Верховної Ради у п'яти проблемних округах призначено на 15 грудня. Висування кандидатів у народні депутати вже почалося.
 
Як відомо, ЦВК визнав неможливим встановити результати виборів народних депутатів у п'яти одномандатних округах 28 жовтня 2012 року. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 18 жовтня 2013, 13:35

Теґи

: Захарченко, проблемні округи, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17093801498413 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0