Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Партія "Реформи і порядок" призупинила об'єднання з "Батьківщиною"

Партія "Реформи і порядок" вирішила почекати з об'єднанням до президентських виборів. Таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що ПРП має намір висувати в окружні комісії своїх кандидатів, щоб допомогти "Батьківщині" перемогти.
 
Партія "Реформи і порядок" (ПРП) призупинила об'єднання з партією "Батьківщина". Політична сила 20 жовтня на з'їзді обрала своїм головою Михайла Косіва і планує взяти участь у президентських виборах 2015 року. У "Батьківщині" ці наміри сприйняли вороже.
 
Через чотири місяці після рішення об'єднатися з партією "Батьківщина" з'їзд партії "Реформи і порядок" вирішив обрати нового голову. "Було обрано дуже гідну людину, політичного в'язня, багаторічного члена ПРП, народного депутата багатьох скликань Михайла Косіва. Нам потрібна була людина авторитетна, яка гарантувала б, що гроші Партії регіонів ніколи у ПРП діяти не будуть", - повідомив колишній лідер ПРП, а нині заступник глави партії "Батьківщина" Сергій Соболєв, пише "Коммерсантъ-Україна".
 
Нагадаємо, у ПРП пообіцяли об'єднатися з партією "Батьківщина" напередодні парламентських виборів у 2012 році. Пройшовши до Верховної ради за списками "Батьківщини", колишнє керівництво ПРП оголосило про завершення першого етапу об'єднання.
 
Соболєв зазначив, що 16 обласних організацій ПРП зараз "завершують об'єднання" з "Батьківщиною". Незважаючи на юридичні труднощі, закінчення процесу злиття, за його словами, є "справою кількох місяців".
 
У той же час колишній заступник голови ПРП народний депутат Володимир Бондаренко ("Батьківщина") припустив, що ліквідацію партії буде припинено до президентських виборів 2015 року. "Ми вважаємо, що ПРП буде існувати в такому варіанті до проведення президентських виборів, тоді ми зможемо висувати в окружні комісії своїх кандидатів, щоб взяти участь у виборах і допомогти "Батьківщині" перемогти", - заявив він.
 
Соболєв коментував перспективи участі ПРП у президентських виборах обережно. "Партія продовжує процес об'єднання, але я б не зарікався. Нам відомі ідеї Партії регіонів внести зміни до закону про вибори президента, щоб право висувати членів окружних виборчих комісій отримали не тільки парламентські партії. Ми припускаємо, що, можливо, доведеться готуватися до таких змін", - зазначив депутат.
 
У "Батьківщині" до таких планів поставилися вороже. "Це брехня і дешеві провокації. Я був на цьому з'їзді з першої і до останньої хвилини. У ПРП немає ніякого партійного життя. Обрання нового керівництва - необхідна процедура для завершення ліквідації. Сам Михайло Косів заявляв, що його мета - завершити процес об'єднання партій", - сказав Пашинський.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 21 жовтня 2013, 11:09

Теґи

: Партія \"Реформи і порядок\", Батьківщина


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17499995231628 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0