Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Вибори в проблемних округах під загрозою зриву - Комітет виборців

Аномальна кількість кандидатів може просто паралізувати виборчий процес, заявив в ефірі радіостанції «Голос Столиці» голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
 
За що боролися - на те напоролися. Вибори в п'яти проблемних округах опинилися під загрозою зриву, навіть не розпочавшись. У Комітеті виборців України стурбовані аномальною кількістю технічних кандидатів. Побоюються, що у зв'язку з цим довибори можуть бути зірвані. Оскільки наплив кандидатів, які заздалегідь приречені на поразку, тільки ускладнить роботу комісій до і під час голосування. Найбільше технічних кандидатів нарахували на 94-му і 223-му виборчих округах (у Київській області та в самому Києві). Причому процес реєстрації в ЦВК ще триває.
 
«На деяких округах зареєстровано аномальну кількість кандидатів, такого в історії України я не пам'ятаю - там майже 60 кандидатів були зареєстровані. Це значно ускладнює виборчий процес, починаючи від друку бюлетенів, навіть немає таких у нас форматів друкованих на фабриках, щоб такі надрукували бюлетені, і закінчуючи тим, що якщо кожен з 60 кандидатів може надіслати на виборчу дільницю своїх спостерігачів, то це просто паралізує вибори», - заявив радіостанції «Голос Столиці» голова Комітету виборців України Олександр Черненко.
 
Спробу зареєструвати якомога більше технічних кандидатів у Комітеті виборців пояснюють бажанням отримати за їхніми квотами більшість у виборчих комісіях на місцях. Після формування виборчкомів, більшість «непотрібних» кандидатів, як правило, знімається з реєстрації.
 
П'ятниця, 8 листопада 2013, 12:26

Теґи

: КВУ, Верховна Рада, ЦВК, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10994005203247 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0