Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

"Батьківщина" звинувачує ЦВК у "замітанні слідів" грубих виборчих порушень

ЦВК 8 листопада прийняла рішення про знищення інформації, отриманої з допомогою системи відеоспостереження на парламентських виборах в 2012 році.
 
"Батьківщина" заявляє, що рішення ЦВК знищити інформацію, отриману за допомогою системи відеоспостереження, викликане не прагненням комісії виконати закон, а бажанням режиму Віктора Януковича замести сліди грубих виборчих порушень.
 
"Режим прагне уникнути в майбутньому покарання за фальсифікації, яке неможливе зараз, поки замовники залишаються при владі. В Україні ніколи не буде по-справжньому чесних виборів, доки кожен член виборчої комісії, від центральної до дільничної, не відчує неминучості відповідальності за найменші зловживання при підрахунку голосів, так само як і під час інших етапів кампанії ", - заявили в "Батьківщині" з приводу стирання інформації з відеокамер ЦВК.
 
Разом з тим "недоторканність відеоархіву є настільки важливою, що в "Батьківщині" готові допомогти ЦВК зберегти відеозапису з парламентських виборів 2012 року". "Зараз це особливо актуально для членів окружних і дільничних комісій у п'яти округах, де 15 грудня відбудуться вибори народних депутатів", - пояснили в партії.
 
Нагадаємо, Центральна виборча комісія 8 листопада прийняла рішення про знищення інформації, отриманої з допомогою системи відеоспостереження на парламентських виборах в 2012 році.
 
Голова ЦВК Михайло Охендовський нагадав, що на відміну від усіх попередніх, чергові парламентські вибори в 2012 році проводилися з використанням системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції. Відповідно до вимог закону, інформація, створена з використанням системи відеоспостереження, зберігається ЦВК протягом одного року з дня офіційного оприлюднення результатів виборів, після чого підлягає знищенню. Рік з дня оприлюднення офіційних результатів парламентських виборів 2012 року закінчується 13 листопада.
 
За станом на 8 листопада в ЦВК надійшло 35 звернень з проханням надати інформацію, отриману з використанням системи відеоспостереження на дільницях під час виборів.
 
Верховна Рада прийняла рішення про організацію відеоспостереження з приміщень усіх виборчих дільниць під час голосування на парламентських виборах 28 жовтня 2012 року. На ці цілі з державного бюджету було виділено 993,6 млн грн. Організовувала відео-трансляцію ходу голосування компанія "СІТРОНІКС інформаційні технології України" (дочірня компанія російської "Сітронікс"). 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаПонеділок, 11 листопада 2013, 13:56

Теґи

: вибори, Батьківщина, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,19888997077942 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0