Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція має шанс виграти довибори, але буде нелегко - КВУ

Опозиція має шанси виграти на повторних виборах у п'яти одномандатних округах 15 грудня 2013 року, але кампанія не буде простою.
 
Про це заявив голова правління Комітету виборців Олександр Черненко.
 
"Шанси опозиційних кандидатів, які вже так чи інакше вигравали в цих округах, сьогодні кращі", - вважає він.
 
"Й головне завдання їхніх опонентів, яких я називаю антиопозиційними кандидатами, тому що всі вони йдуть як самовисуванці, за цей короткий час кампанії якимсь чином розмити електоральне поле опозиційних кандидатів: за допомогою двійників, шляхом великої кількості кандидатів, які забиратимуть голоси", - заявив Черненко під час круглого столу в середу в Києві.
 
Він зазначив, що кандидати, які протистоять опозиції, намагатимуться переламати ситуацію під час кампанії, і якщо їм це не вдасться, то будуть спроби "робити щось у день голосування і під час підрахунку голосів".
 
"Під час кампанії 2012 року провладні кандидати традиційно займалися роздаванням подарунків виборцям, лагодженням ліфтів, ремонтом під'їздів, облаштуванням дитячих майданчиків", - зазначив голова КВУ.
 
"Вони намагалися залучити на свій бік виборців, які сумніваються і які на вибори не ходять. Для них було великою несподіванкою, коли перші підрахунки голосів почали показувати перемогу опозиційних кандидатів. Після цього почали включатися сценарії зі зриву виборів, затягування підрахунків, залучення "Беркута" тощо", - сказав він.
 
При цьому голова КВУ звернув увагу, що влада не має єдиного штабу, який контролює балотування провладних кандидатів у цих п'яти округах.
"Я думаю, що влада в особі президента та його оточення дуже довго думала, що робити з цими округами", - вважає він.
"Ситуація на цих округах буде різна. Це видно вже сьогодні і з підбору, і з кількості кандидатів. І вона буде різна під час голосування й підрахунку голосів. Те, що кампанія не буде простою, це очевидно", - підсумував Черненко.
Як відомо, вибори на 5 проблемних округах відбудуться 15 грудня 2013 року.
"Українська правда"Четвер, 14 листопада 2013, 11:42

Теґи

: Верховна Рада, Черненко, КВУ, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17526793479919 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0