Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

У ЦВК розповіли про нову технологію зриву виборів у проблемних округах

Значна кількість кандидатів в округах на виборах до Верховної Ради може бути технологією зриву виборчого процесу. Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера в ефірі 5 каналу.
 
"Зараз дуже багато говорять про можливі зриви виборчого процесу у тих чи інших округах, але, на жаль, дуже мало хто говорить про такі технології потенційного зриву, як занадто велика кількість кандидатів в округах", - зазначив він.
 
Магера також зазначив,що правоохоронним органам слід звернути увагу на клонування кандидатів у народні депутати на повторних виборах у п'яти проблемних округах.
 
"З формальної юридичної точки зору, кожен громадянин може подати документи для реєстрації кандидатом у народні депутати шляхом самовисування і, формально, на перший погляд, начебто ніякого порушення закону немає", - заявив він.
 
При цьому заступник голови ЦВК відзначив, що не слід забувати про принципи виборчого процесу. "Серед таких принципів є зокрема й такий, що виборці повинні формувати свою волю без обману. Тобто, йдучи на виборчу дільницю, заповнюючи виборчий бюлетень, вони повинні чітко знати, який це саме Іваненко чи Петренко, щоб тут не було обману самого виборця. Очевидно, що в цьому аспекті силовим органам варто було б подивитися на цю проблему з цієї точки зору, є причини для реагування чи ні", - сказав він.
 
"ЦВК затвердить форму виборчого бюлетеня і серед обов'язкових реквізитів у бюлетені буде рік народження, суб'єкт висування та інші реквізити, зокрема, де людина працює", - підкреслив він.
 
Як повідомлялося, у 94-му окрузі на довиборах до парламенту висувалися кандидати, які є однофамільцями політиків, що не балотуються на цих виборах - захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка та колишнього опозиційного депутата Остапа Семерака. Окрім того, у цьому ж окрузі висунуто однофамільця єдиного кандидата від опозиції Віктора Романюка та екс-народного депутата Юрія Кармазіна.
 
Вибори депутатів до Верховної Ради у 5 проблемних округах, де не було визначено переможців у 2012 році, повинні відбутися 15 грудня. 
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 15 листопада 2013, 14:03

Теґи

: проблемні округи, вибори, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11006784439087 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0