Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Проведення виборів у проблемних округах подорожчає через значну кількість кандидатів

При підрахунку витрат на довибори передбачалося, що кількість кандидатів у кожному з 5 "проблемних" округів складе у середньому 25 осіб, проте насправді ця цифра набагато вища. У ЦВК сподіваються, що частина кандидатів відмовиться від участі у виборах - це дозволило б заощадити бюджетні кошти.
 
Вартість повторних виборів до Верховної Ради у п'яти округах може збільшитися майже на 2 млн грн у зв'язку з більшою кількістю зареєстрованих кандидатів, ніж це очікувалося. Про це журналістам у середу повідомив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.
 
"Це, безумовно, потенційно може призвести до збільшення обсягу фінансування на 1,95 млн гривень, у першу чергу, витрати на сплату за послуги ЗМІ для ведення передвиборчої агітації за рахунок коштів держбюджету", - заявив Охендовський.
 
Зокрема, витрати за цією статтею може бути збільшено на 1 млн 413 тис. грн, сплату за послуги ЗМІ щодо оприлюднення рішень ЦВК - на 198 тис. грн, виготовлення агітаційних плакатів - на 121 тис. грн, виготовлення виборчої документації, зокрема виборчих бюлетенів - на 190 тис. грн.
 
ТАКОЖ: Центрвиборчком завершив реєстрацію: на п'ять місць у Раді претендують 207 осіб
 
Голова ЦВК нагадав, що спочатку витрати на проведення повторних виборів до парламенту в 5 округах було визначено у ЦВК у розмірі 18,672 млн грн. При цьому враховувалося, що середня кількість кандидатів в округах складе близько 25 осіб.
 
Разом з тим, в окрузі №94 зареєстровано 84 кандидатів, в окрузі №223 - 75.
 
"Абсолютно необов'язково, що таке збільшення (витрат) насправді може бути, оскільки у кандидатів у народні депутати ще залишається час, аби переглянути свої шанси і доцільність подальшого балотування на цих виборах", - зазначив він.
 
При цьому Охендовський зазначив, що потреби у додатковому виділенні коштів з держбюджету не виникне, оскільки у ЦВК є резерв коштів за програмою "Вибори народних депутатів України", за рахунок якого можна буде покрити додаткові витрати.
 
Повторні вибори на 5 округах призначено на 15 грудня.
 
18 листопада Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати. Участь у повторних виборах у п'яти округах візьмуть 207 кандидатів.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 21 листопада 2013, 11:43

Теґи

: проблемні округи, ЦВК, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1743700504303 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0