Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЦВК хоче виборчий кодекс до парламентських виборів 2017 року

На думку голови ЦВК, Кодекс, незалежно від дати його прийняття, навряд чи раз і назавжди вирішить всі наявні проблеми, в тому числі головну з них - проблему стабільності виборчого законодавства.
 
Виборчий кодекс України найбільш оптимально буде прийняти в період після чергових місцевих виборів 2015 року і до парламентських виборів 2017 року, вважає голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.
 
Як повідомляє прес-служба ЦВК, про це йшла мова на зустрічі Охендовського з послом Канади в Україні Троєм Лулашником в середу.
 
"Виборчий кодекс, проект якого вже напрацьовано, безумовно, є прогресивним документом, і його ухвалення може стати черговим кроком у розвитку виборчого законодавства України", - сказав Охендовський.
 
Однак, на його думку, Кодекс, незалежно від дати його прийняття, навряд чи раз і назавжди вирішить всі існуючі проблеми, в тому числі головну з них - проблему стабільності виборчого законодавства. Тому до кодифікації виборчого законодавства України необхідно розробити та перевірити практикою зміни в закони про вибори народних депутатів, а особливо - закон про місцеві вибори.
 
Голова ЦВК підкреслив, що "саме він сьогодні викликає найбільше занепокоєння з урахуванням досвіду 2010 року, і не тільки у членів ЦВК, але і в політичному середовищі, і в суспільстві в цілому". За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 21 листопада 2013, 11:53

Теґи

: Михайло Охендовський, Виборчий кодекс Україн, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18375396728516 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0