Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Влада готова обговорити з опозицією дострокові вибори - Арбузов

Перший віце-прем'єр Сергій Арбузов вважає, що виходом з кризи, яка склалася в країні, можуть бути дострокові парламентські та президентські вибори.
Про це він сказав в інтерв'ю 5 каналу.
 
На запитання журналіста "Люди, які знаходяться на Майдані, бачать, що вихід із ситуації, яка склалася в країні – дострокові парламентські та президентські вибори. Ви бачите, що це вихід з цієї кризи?", Арбузов відповів: "Однозначно".
 
На уточнююче запитання: "Тобто дострокові парламентські та президентські вибори?", він додав: "Ні. Я кажу, що ми повинні провести переговори. Сісти за стіл переговорів. І там, коли пролунають якісь пропозиції офіційні, їх обговорити".
 
"Але ви допускаєте, що можуть відбутися у державі і президентські вибори достроково?" – перепитав журналіст.
 
"Я допускаю, що коли ми сядемо за стіл переговорів, такі пропозиції можуть пролунати. І я вважаю, що ми готові їх обговорити", - заявив Арбузов.
 
"А президент повідомлений про таку пропозицію з боку мітингувальників? Він знає, що є така вимога?" - уточнив журналіст.
 
"Сьогодні всі засоби масової інформації практично стовідсотково знаходяться на майдані. Вони показують, як це відбувається. Тобто кожна людина в цій країні розуміє, про що йде мова і які вимоги ставлять мітингувальники", - відповів перший віце-прем'єр
"Українська правда"Понеділок, 9 грудня 2013, 13:40

Теґи

: Арбузов, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10981488227844 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0