Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Вибори у проблемних округах: протести можуть підвищити явку в Києві

Політична ситуація в країні може вплинути на явку під час виборів у проблемних округах, - заявив голова Комітету виборців України Олександр Черненко в ефірі радіостанції «Голос Столиці».

Мандат дорогого коштує. 15 грудня пройдуть вибори до Верховної Ради по 5 проблемних округах. За протестними перипетіями, які поглинули всіх і вся, про ці перевибори майже і думати забули. Але ціна питання зростає, боротьба набирає обертів.

«Голос Столиці»: Чи піднялася ціна мандата, враховуючи останні події в країні? У ЗМІ з'явилася інформація про те, що на 223 мажоритарному виборчому окрузі вже скуповують голоси за одного з кандидатів за 100 євро.

Олександр Черненко: Ця інформація перебільшена. Деякі сигнали про те, що йде підкуп виборців, в тому числі на 223 окрузі, ми отримуємо, але говорять про менші суми – про 200-300 гривень.

«Голос Столиці»: Один з кандидатів по проблемних округах звернувся через соцмережі з пропозицією про перенесення виборів. Враховуючі події, що відбуваються, явка дійсно може бути мінімальною, а вибори зірвані. Чи не може це стати ще одним приводом для чергових перевиборів?

Олександр Черненко: Ні, вибори не можуть бути зірвані – навіть при найменшій явці юридично вибори будуть такими, що відбулися. Вибори можуть не відбутися лише у випадку, якщо в країні чи Києві буде введено надзвичайний стан. А якими вони будуть – тут дійсно політична ситуація в країні може вплинути в тому числі і на явку, підвищити її, в першу чергу в Києві.

«Голос Столиці»: До цих виборів зафіксовано високий інтерес з боку міжнародний спостерігачів. Скільки іноземців збираються відслідковувати виборчі події?

Олександр Черненко: На сьогодні їх зареєстровано вже близько 70. Будуть представники різних організацій, в тому числі діаспори, міжнародні спостерігачі.

Нагадаємо, вибори відбудуться у п'яти одномандатних округах: №94 в Обухові, №132 у Первомайську Миколаївської області, на двох округах у Черкаській області та 223 окрузі Шевченківського району міста Києва.

«Голос Столиці»

Понеділок, 9 грудня 2013, 13:46

Теґи

: КВУ, Черненко, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10813784599304 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0