Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Опозиція вирішила підтримати на довиборах до Ради у 94-му окрузі Андрія Лозового

У заяві опозиція закликає прийти на вибори 15 грудня і, таким чином, проголосувати за єдиного кандидата у кожному окрузі: №94 - Андрія Лозового, №132 - Аркадія Корнацького, №194 Миколу Булатецького, №197 Леоніда Даценка, №223 - Юрія Левченка.
 
Опозиція вирішила підтримати на довиборах народних депутатів у 94-му виборчому окрузі Андрія Лозового. Про це йдеться у спільній заяві партій "Батьківщина", "УДАР" і "Свобода", текст якої оприлюднила прес-служба ВО "Батьківщина".
 
"Напередодні довиборів до Верховної Ради України, проведення яких заплановано на 15 грудня 2013 р., вважаємо за необхідне задекларувати єдність і консолідацію, досягнуту між опозиційними партіями України... Злочинна влада зняла з виборів у 94-му виборчому окрузі узгодженого кандидата від опозиційних сил, переможця минулих виборів - Віктора Романюка. Ці дії влади направлено на те, щоб, позбавивши людей вибору, "протягнути" до парламенту кандидатів від влади в багатостраждальному 94-му окрузі. Але сьогодні... ми не маємо права програти вибори. Тому опозиційні політичні партії прийняли рішення підтримати у 94-му окрузі людину, яка проявила себе під час організації діяльності Євромайдану - Андрія Лозового. Ми звертаємося до всіх виборців 94-го округу з закликом підтримати його кандидатуру", - йдеться в заяві.
 
У той же час, як наголошується, з метою консолідації опозиційних виборців та недопущення перемоги провладних кандидатів, Радикальна партія і її лідер Олег Ляшко звертаються до всіх виборців округу 223 міста Києва із закликом підтримати на виборах 15 грудня єдиного опозиційного кандидата у цьому окрузі Юрія Левченка від партії "Свобода".
 
"Тому ми просимо вас обов'язково прийти на вибори 15 грудня і проголосувати за єдиного, підтриманого нами опозиційного кандидата в кожному окрузі: №94 - Андрій Лозовий, №132 - Аркадій Корнацький, №194 Микола Булатецький, №197 Леонід Даценко, №223 Юрій Левченко", - йдеться у заяві.
 
Єдиного кандидата від опозиції у 94-му окрузі Київської області Романюка було знято з виборів 1 грудня Київським апеляційним адміністративним судом. Рішення було прийнято за позовом Володимира Шпаковича, який балотувався на виборах 2012 року у 95 окрузі від партії "Наша Україна".
 
Причина, з якої зняли Романюка - це те, що він особисто не подавав документи. Він знаходиться зараз в Італії, де ховається від кримінального переслідування. При цьому, опозиція цього ж дня подала апеляцію на відповідне рішення.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 13 грудня 2013, 11:29

Теґи

: опозиція, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1707751750946 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0