Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

«Підрахунок голосів та відсутність маніпуляцій в окружних комісіях легітимізує результат виборів 5 округах» - коментар Голови КВУ з приводу закінчення підрахунку голосів та складання протоколів ДВК.

Закінчився підрахунок голосів на повторних виборах народних депутатів 15 грудня 2013 року.

15 грудня відбулися повторні вибори народних депутатів у 5 округах. Станом на 7 годину ранку 16 грудня підрахунок голосів завершився на всіх 649 дільницях. Станом на 15 годину ЦВК опрацювала 90% протоколів з виборчих дільниць. На дільницях працювали 400 спостерігачів КВУ.

Як повідомив Голова Правління КВУ Олександр Черненко, підрахунок голосів на дільницях та в окружних виборчих комісіях пройшов без істотних порушень. Достатньо оперативний підрахунок показав, що проблеми, які відбувалися на цих округах рік тому, були цього року виправлені.

«Були поодинокі факти недопуску спостерігачів, які вирішувалися в робочому порядку. Окремі виборчі комісії порушували послідовність підрахунку. Під час передачі протоколів з дільничних комісій до ОВК, як завжди, утворювалися черги.

На цих виборах окружні виборчі комісії провели загальну обробку протоколів та табуляцію голосів набагато швидше, ніж на чергових виборах у 2012 році. Це було пов’язано з тим, що досить невелику кількість ДВК було повернуто для уточнення протоколів на дільницях.

Все це дає підстави вважати, що Центральна виборча комісія встановить офіційні результати виборів уже в найближчі дні, і новообрані народні депутати почнуть роботу на початку наступного року» - зазначив Олександр Черненко.

У відведений законом термін суб’єкти виборчого процесу зможуть оскаржити результати виборів. За прогнозом, такі позови можуть базуватися на спробах підкупу виборів, що було основною проблемою минулих виборів. В той же час, задокументованих фактів підкупу може не вистачити для скасування результатів виборів, бо даний тип порушення довести досить складно.

Прес-служба КВУПонеділок, 16 грудня 2013, 16:20

Теґи

: проблемні округи, Черненко, КВУ, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11259078979492 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0