Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

На перевиборах було більше підкупу, ніж минулого року - КВУ

На повторних виборах у п’яти проблемних округах у Комітеті виборців України зафіксували набагато більше випадків підкупу виборців, аніж на чергових  виборах минулого року.
 
Про таке заявив голова КВУ Олександр Черненко в ефірі 5 каналу, повідомляє УНІАН.
 
"Якщо порівнювати вибори в цих округах річної давнини і сьогодні, принципова відмінність у тому, що і кампанія, і день голосування тоді проходив більш-менш спокійно, тому що ті люди, які йшли, олігархи, чи просто засівали – вони були впевнені у своїй перемозі, проблеми почались під час підрахунку голосів на дільницях, а потім вже в окружних комісіях", - сказав він.
 
"Сьогодні провладні кандидати з самого початку розуміли, що ці округи для них не сприятливі. Відповідно, той підкуп, який ми фіксували під час кампанії, набагато більший, ніж рік тому. Тому що всі хочуть якось вирішити проблему до підрахунку голосів. А спрацює це, чи ні – побачимо", - заявив Черненко.
Як відомо, 15 грудня в Україні відбувалися перевибори в п’яти "проблемних" округах, результати чергових виборів у яких торік не вдалося встановити.
"Українська правда"Вівторок, 17 грудня 2013, 13:33

Теґи

: КВУ, проблемні округи, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10973596572876 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0