Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

КВУ: У 194 окрузі результат спотворено, бо порушень більше, ніж у 2012 році

Представник КВУ у Черкасах заявляє, що величезна кількість порушень на виборах у 194 окрузі дозволяє стверджувати, що їх результат було спотворено.

Про це заявив голова обласної організації КВУ Максим Михлик під час прес-конференції, повідомляє Прочерк.

"Ми зафіксували величезну кількість порушень (123), яка перевищила торішню (64). День голосування тут також був дуже напруженим", - зазначив він.

"Так, виборчі комісії все добре порахували і, з технічного боку, попрацювали добре. Юридично підстав визнавати вибори такими, що не відбулися, немає. Але, з іншого боку, вся ця ситуація, яка була і у виборчий період, і в день голосування, спотворила результати виборів, і той результат, який ми маємо, є наслідком порушень, що були в цій кампанії", - наголосив Михлик.

За даними КВУ, найсерйознішим порушенням став підкуп виборців, яким було охоплено десятки тисяч громадян.

Опозиція прямо звинуватила кандидата Поплавського в застосуванні цієї технології. Інформація КВУ, "ОПОРИ", ЗМІ та звичайних черкащан це підтверджувала.

На думку представників КВУ, апогеєм брудних виборів стало втручання міліції і блокування автотранспорту опозиційних активістів.

"Вибори в окрузі пройшли в атмосфері зневаги до закону, в умовах бездіяльності або упередженої діяльності правоохоронних органів, при ігноруванні окремими суб’єктами виборчого процесу принципів чесної конкуренції", – йдеться у висновках, зроблених КВУ.

У свою чергу кандидат від об’єднаної опозиції по округу №194 Микола Булатецький каже, що ніколи не подасть руки переможцю виборів в окрузі Михайлу Поплавському, бо вважає того фальсифікатором.

Про це опозиціонер повідомив на прес-конференції.

"Він там десь у ЗМІ говорив, що я йому маю потиснути руку, як переможцю. Проте цього не буде. Перемога Поплавським була здобута нечесно. Наша команда постійно фіксувала підкуп виборців. Тож потискати руку супернику не збираюся, – заявив Булатецький.

Як інформує сайт ЦВК, за результатами підрахунку голосів в окрузі №194 перемогу отримав само висуванець Михайло Поплавський.

"Українська правда"Вівторок, 17 грудня 2013, 16:20

Теґи

: КВУ, проблемні округи, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17433595657349 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0