Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Янукович піде на вибори, якщо йому не завадить "маленький рейтинг"

Президент Віктор Янукович заявив , що прийме рішення про участь у виборах виходячи з реакції країни на його роботу.

Про це він сказав в інтерв'ю українським медіа 19 грудня.

"Кожен фрукт має свій термін", - зіронізував він у відповідь на питання про майбутні вибори.

"Я всі ці роки був зайнятий своєю справою. Тією, яким я обіцяв українському народу, виборцям (займатися)", - зазначив він.

"Якщо, умовно кажучи, рейтинг у мене буде маленький, і не буде перспективи, то я не буду заважати країні розвиватися" , - підкреслив президент.

"Ми визначили пріоритети, і я готовий відповідати, дивлячись в очі, стосовно кожного питання, яке я обіцяв вирішити" , - сказав Янукович.

"Після того, як у мене відбудеться цей діалог із суспільством, і я побачу , що у мене є перспектива, і що мені дадуть можливість люди продовжити цю роботу, я прийму рішення", - зазначив він.

При цьому, очевидно, натякаючи на дії своїх політичних опонентів, президент порадив людям "які в своєму житті не здатні стати великими", займатися чимось іншим.

"Якщо у мене немає, м'яко кажучи, слуху, або тобі ведмідь на вухо наступив , а ти кажеш" Який композитор! "або" Яка музика!" - це не неправильно. Спочатку потрібно розбиратися в музиці" , - сказав він.

"Українська правда"П'ятниця, 20 грудня 2013, 13:00

Теґи

: Янукович, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10765099525452 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_d4vgdffa5j2g6pf687i0u3ger5, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0