Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Суд відмовив свободівцю Левченку у перегляді результатів виборів у 223 окрузі

Свою відмову суд мотивував тим, що члени дільничних виборчих комісій, які підписували акти про виявлені порушення на виборах, не мали права цього робити.
 
Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні позовів кандидата у народні депутати України від ВО "Свобода" Юрія Левченка про перерахунок голосів на 15 виборчих дільницях у 223 окрузі.
 
"Свою відмову суд мотивував тим, що членів дільничних виборчих комісій, які підписували акти про виявлені порушення, не можна вважати виборцями Шевченківського району, які мають право, згідно з законом, підписувати акти про виявлення порушень при підрахунку голосів", - повідомили прес-службі "Свободи".
 
У той же час представник Левченка у суді Степан Кударенко заявив, що мотивація суду не відповідає статтям 2 і 26 Закону "Про вибори народних депутатів України", який встановлює, що до складу звичайної або спеціальної виборчої дільниці можуть входити виборці, які проживають у межах території України.
 
"До того ж, важливою є та обставина, що виборчий закон вказав вичерпний перелік осіб, які мають право бути присутніми при підрахунку голосів, і цей перелік не передбачає можливість виборця бути присутнім при підрахунку голосів на виборчій дільниці", - зазначив Кударенко.
 
Окрім того, він назвав надуманими посилання суду на те, що нібито члени ДВК не відзначили особливої думки в підсумковому протоколі, оскільки суд не залучав і не досліджував такі докази.
 
Нагадаємо, за результатами обробки 100% протоколів у 223-му окрузі кандидат в народні депутати, самовисуванець Віктор Пилипишин набрав 44,89% голосів. В той же час єдиний кандидат від опозиції свободівець Юрій Левченко отримав 40,58% голосів.
 
Після того, як про остаточні результати виборів стало відомо, Юрій Левченко заявив про намір оскаржити їх в суді, наполягаючи, що голосування було сфальсифіковано.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаСереда, 25 грудня 2013, 14:27

Теґи

: проблемні округи, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17008590698242 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0