Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЦВК оголосила переможців на чотирьох з п'яти проблемних округів

Протоколи ЦВК про результати виборів у всіх чотирьох округах підписали усі 14 членів комісії, присутніх на засіданні. Однак протокол по 94-му округу ряд членів ЦВК підписали з окремою думкою.
 
Центральна виборча комісія оголосила офіційні результати повторних виборів у парламент, згідно з якими народними депутатами обрані в 94-му окрузі (Обухів, Київська область) Руслан Бадаєв, в 132-му окрузі (Первомайськ, Миколаївська область) - Микола Круглов, в 194-му окрузі (Черкаси) - Михайло Поплавський, в 197-му окрузі (Канів, Черкаська область) - Леонід Даценко.
 
ЦВК встановила офіційні результати довиборів у парламент у чотирьох з п'яти округів на підставі протоколів окружних виборчих комісій даних округів.
 
При цьому ЦВК склав власні протоколи про результати виборів.
 
Згідно з даними протоколів, в 94-му окрузі за депутата Київської облради, заступник директора ВАТ "Гадячсир" Бадаєва проголосували 58,25% виборців, у 132-му окрузі за голову Миколаївської обласної держадміністрації Круглова - 47,85%, у 194-му окрузі за ректора Національного університету культури Поплавського - 53,54%, у 197-му окрузі за єдиного кандидата від опозиції Даценко - 63,51%.
 
Протоколи ЦВК про результати виборів у всіх чотирьох округах підписали усі 14 членів комісії, присутніх на засіданні. Однак протокол по 94-му округу ряд членів ЦВК підписали з окремою думкою.
 
зокрема, заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила, що, на її думку, вибори у цьому окрузі пройшли з порушеннями закону та європейських стандартів, які суттєво вплинули на результат виборів у цьому окрузі. Так, за її словами, склад дільничних комісій був сформований за участю "технічних" кандидатів, що зробило їх діяльність "абсолютно безконтрольною".
 
У результаті в 94-му окрузі мали місце вкидання бюлетенів громадянами, які не мали на це права. На думку Усенко-Чорної, про це також свідчила ненормально висока активність виборців - 62%.
 
Крім того, на більшості виборчих дільниць були встановлені відеокамери, які, на її думку, використовувалися для контролю за тим, як проголосували виборці, що свідчить про їх підкуп.
 
З окремою думкою протокол підписали також заступник голови ЦВК Андрій Магера і член ЦВК Ігор Жиденко.
 
Результати виборів у 223-му окрузі (Шевченківський район Києва) ЦВК планує оголосити у четвер, 26 грудня.
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 26 грудня 2013, 13:18

Теґи

: ЦВК, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11026000976562 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0