Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЦВК оголосила Пилипишина обраним народним депутатом в окрузі №223

Самовисуванець Віктор Пилипишин набрав 44,89% голосів виборців.
 
Центральна виборча комісія (ЦВК) оголосила Віктора Пилипишина переможцем на довиборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №223 (Шевченківський район Києва).
 
Самовисуванець Віктор Пилипишин набрав 44,89% голосів виборців.
 
24 грудня Окружний адміністративний суд Києва відмовив у задоволенні позовів кандидата в народні депутати України від ВО "Свобода" Юрія Левченка про перерахунок голосів на 15 виборчих дільницях у 223 окрузі.
 
"Свою відмову суд мотивував тим, що членів дільничних виборчих комісій, які підписували акти про виявлені порушення, не можна вважати виборцями Шевченківського району, які мають право, згідно з законом, підписувати акти про виявлення порушень при підрахунку голосів", - повідомили у прес-службі "Свободи".
 
Нагадаємо, довибори до Верховної Ради у п'яти одномандатних виборчих округах пройшли 15 грудня 2013 року. Вчора, 25 грудня, ЦВК оголосила офіційні результати повторних виборів до парламенту.
 
Так, в окрузі №94 (Обухівський та Васильківський райони, Київська область) з 58,25% голосів переміг самовисуванець Руслан Бадаєв. В окрузі №132 (Первомайськ, Миколаївська область) з 47,85% голосів переміг самовисуванець Микола Круглов. В окрузі №194 (Черкаська область) з 53,54% голосів переміг самовисуванець Михайло Поплавський. В окрузі №197 (Черкаська область) 63,51% голосів переміг єдиний кандидат від опозиції Леонід Даценко (ВО "Батьківщина").
Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаП'ятниця, 27 грудня 2013, 14:26

Теґи

: проблемні округи, вибори, ЦВК


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17279386520386 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0