Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Всеукраїнська громадська організація "Комітет Виборців України" (КВУ)


 

Всеукраїнська громадська організація "Комітет Виборців України" (КВУ) – незалежна громадська організація, нейтральна до політичних партій та виборчих блоків. КВУ діє на засадах добровільності, рівності своїх членів, самоуправління, законності і гласності. Дата створення КВУ - 20 лютого 1994 року.


Місія КВУ - Активізація громадян до участі в управлінні державою та реалізації їх конституційних прав. Метою діяльності організації є не лише допомога конкретним людям у вирішенні їх конкретних питань, а й ініціювання інституційних змін, які могли б наблизити українське суспільство до демократичних стандартів.


КВУ здійснює діяльність відповідно до таких основних напрямків:


1. Демократичний моніторинг

КВУ проводить моніторинг виборчих кампаній в Україні, а також моніторинг діяльності обраних осіб та демократичних інституцій, що включає в себе: аналіз виконання передвиборчих обіцянок та відповідності їх діяльності загальноприйнятим демократичним нормам.


2. Активний громадянин

Цей напрямок включає в себе програми, пов‘язані з підвищенням правової грамотності та активності громадян у сфері захисту своїх прав та інтересів. Серед них найбільш актуальними є програми розвитку громад, а також надання консультаційних послуг населенню у громадських приймальнях.


3. Просвіта громадян

КВУ приділяє значну увагу просвіті виборців під час виборчих кампанії щодо особливостей виборчого законодавства та механізмів захисту прав виборців. Також КВУ проводить просвітницькі кампанії і в період між виборів, наприклад щодо Конституції України, закону про місцеве самоврядування, ідміністративно-територіальної реформи і т.і.


Структура КВУ

КВУ має демократичну структуру управління. Найвишим керівним органом КВУ є З‘їзд, який скликається не рідше, ніж раз на 3 роки. В період між З'їздами вищим органом управління Організації є Правління КВУ, яке збирається не рідше, ніж 3 рази на рік. Правління ВГО КВУ складається з:

• Голови ВГО КВУ та його заступників.

• Членів Правління ВГО КВУ, які є головами обласних відділень

Правління КВУ:

• обирає Голову Правління ВГО КВУ, затверджує його заступників;

• призначає виконавчого директора КВУ

• приймає рішення про ліквідацію чи реорганізацію місцевих осередків.


Регіональна структура КВУ

Регіональна структура КВУ складається з кількох рівнів: обласних, районних, міських відділень. Станом на 2008 рік вона нараховує 125 відділень оізного рівня в усіх регіонах України.


Прес-служба КВУ

Теґи

: мониторинг виборів, спостереження, КВУ, вибори


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Про проект

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,28781390190125 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0