Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Зміни до виборчого законодавства розглянуть вже на цьому тижні


Два законопроекти про вибори народних депутатів та ряд змін до законодавчих актів, що регулюють вибори, навряд чи будуть розглянуті цього тижня, - повідомив спікер Володимир Литвин .  

"Очевидно, навряд чи буде прийнятий хоча б один із цих законопроектів. Усе інше – це змін до законодавчих актів, а як ми можемо мати зміни, якщо не буде існувати самого законодавства?", - цитує Литвина видання «Українська правда».

За попередніми повідомленнями, на засідання 5 жовтня пропонується винести проект закону про вибори депутатів, проект закону про вибори до Верховної Ради, обидва за авторством Олександра Омельченка, так само як і всі зміни.


Серед запропонованих змін – повернення до пропорційно-мажоритарної системи виборів, запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими списками кандидатів, проведення парламентських виборів у два тури.

За словами спікера, відхилення даних законопроектів "розчистить можливості для нових законодавчих ініціатив", - йдеться, зокрема, про розроблений робочою групою законопроект про Вибори народних депутатів, який наразі перебуває на експертизі у Венеціанській комісії. Проте, сам законопроект до Верховної Ради ще не надходив, а остаточні висновки експертів Венеціанської комісії будуть оприлюднені 14 жовтня.

Понеділок, 3 жовтня 2011, 14:19

Теґи

: виборча реформа, вибори народних депутатів України


 
     


0 коментарів


Зареєструйтеся, щоб мати змогу залишати коментарі


E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11368012428284 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0