Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ВР завтра відхилить депутатські законопроекти про вибори

Верховна Рада згідно з процедурою має розглянути законопроекти про вибори до парламенту, внесені на розгляд народними депутатами. Але шансів бути прийнятими у цих законопроектів немає. Про це у коментарі УНН повідомив народний депутат з фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"З точки зору Регламенту ми не можемо переходити до законопроекту, що пройшов експертизу Венеціанської комісії через те, що ми не розглянули ті законопроекти, які вже зареєстровані. Це процедура, яка записана у Регламенті. Тому її необхідно пройти. Тобто, законопроекти будуть винесені на розгляд парламенту, а буде відхилено те, що не відповідає нормам, те, що не пройшло експертизу Венеціанської комісії. А потім ми вже перейдемо до нового, що є результатом політичного консенсусу", - пояснив народний депутат.

За його словами, ці законопроекти не провалюватимуться, а відхилятимуться згідно з процедурою.

"Ці законопроекти не планується приймати, просто Верховна Рада зобов’язана винести їх на розгляд для того, щоб відхилити. Просто автори цих документів не хочуть їх відкликати", - зазначив В.Колесніченко.

Нагадаємо, 5 жовтня, ВР розгляне одразу кілька законопроектів про вибори народних депутатів. Авторами усіх цих законопроекті є народні депутати України.

Голова парламентської фракції "НУ-НС" Микола Мартиненко заявив, що парламент провалить всі ці законопроекти, для того щоб розчистити шлях законопроекти розробленого робочою групою з удосконалення виборчого законодавства.

Як повідомляв УНН, Венеціанська комісія найближчим часом надасть офіційний висновок з приводу законопроекту розробленого робочою групою.

Понеділок, 3 жовтня 2011, 17:31

Теґ

: вибори народних депутатів України


 
     2 коментарі
komilfa2011-10-04 14:01:35Сьогодні вкотре відбудьться якскравий кнопконатискувальний фарс... Але надіємося, що все зміниться :)))

Олексій Здоров2011-10-08 23:40:44Дійсно, він має рацію. Наша опозиція завтикали надіслати свої ПЗ на експертизу. Тоді Комісія дійсно мала б кілкьа варіантів для аналізу, і визначила б кращий. А так ті опозиційні преокти законів - пусті.


Зареєструйтеся, щоб мати змогу залишати коментарі


E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,17471504211426 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_q4mhgguhrbcrn6r5iak1alk9h4, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0