Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Громадське обговорення на тему: «Який виборчий закон потрібен Україні?» Донецьк 3 листопада.


3 листопада 2011 року з 9.00 до 14.00 в місті Донецьк у  червоному залі готелю Шахтар Плаза за адресою: м. Донецьк, проспект Титова 15  відбудеться громадське обговорення виборчої реформи в Україні. 

Програмою заходу передбачені виступи провідних експертів України з питань виборчого права, політологів, представників політичних партій та громадських організацій.

Під час заходу учасники зможуть обговорити переваги та можливі недоліки, які закладені в ключові питання законопроекту «Про вибори народних депутатів України». 


Під час заходу будуть обговорюватись наступні теми:

  • Кодифікація виборчого законодавства
  • Виборчі системи для загальнодержавних та місцевих виборів
  • Порядок формування та статус виборчих комісій та членів комісій
  • Фінансування виборчих кампаній;
  • Списки виборців;
  • Висування та реєстрація кандидатів;
  • Передвиборна агітація;
  • Оскарження та відповідальність за порушення виборчого законодавства;

Захід організовує Громадський консорціум виборчих ініціатив у складі КВУ, ОПОРИ, Лабораторії законодавчих ініціатив та Українського незалежного центру політичних досліджень.

З метою залучення якнайширшого кола експертів громадянського суспільства, а також представників усіх зацікавлених сторін до процесу реформування виборчого законодавства до участі у громадському обговоренні запрошуються представники органів влади та місцевого самоврядування, політичних партій, громадянських організацій та засобів масової інформації, члени виборчих комісій, експерти з питань виборів.


Планується пряма трансляція заходу в мережі Інтернет, також учасники громадського обговорення матимуть можливість задати питання до експертів та представників політичних партій як особисто так і через мережу Інтернет (Зал готелю обладнаний системою WI-FI).


Для участі у громадському обговоренні потрібно зареєструватись за телефоном 095 – 766 - 52 – 77 або електронною поштою nastiona87@gmail.com  не пізніше 15:00 2 листопада.  Контактна особа – Анастасія Прокопенко (менеджер програм ДОО Комітет виборців України»).


Прес-служба КВУ

Теґ

: виборча реформа


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Анонси подій

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 1,6932730674744 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0