Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Громадський Форум «За якими правилами Україна вибиратиме парламент у 2012 році?», 9 листопада з 10:00 до 12:00 у «Секційній залі» Великого конференц-залу Національної академії наук України


9 листопада з 10:00 до 12:00 у «Секційній залі» Великого конференц-залу Національної академії наук України за адресою вул. Володимирська, 55 (3 поверх) відбудеться Громадський Форум «За якими правилами Україна вибиратиме парламент у 2012 році?».

Мета Форуму – створити незалежний відкритий майданчик для публічного обговорення ризиків та загроз, які містить законопроект «Про вибори народних депутатів України» (реєстр. № 9265-1 від 10 жовтня 2011 р.).

Свій погляд на те, яка виборча система може забезпечити демократичні та прозорі вибори в Україні, висловлять громадські експерти та представники міжнародних інституцій. До розмови запрошено також представників провладних й опозиційних політичних партій.

Під час заходу будуть презентовані результати громадської експертизи нового законопроекту та проведений аналіз врахування міжнародної оцінки Венеціанської комісії й Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). Також експерти зосередять увагу на рекомендаціях щодо удосконалення змісту законопроекту та подальших дій майбутніх спостерігачів, громадських активістів і представників міжнародних організацій.
Ініціатори Форуму: Громадська експертна Рада, партнерство «Новий Громадянин» та Громадський консорціум виборчих ініціатив.
Партнери Форуму: IFES Україна і Національний Демократичний Інституту (NDI).

Робочі мови Форуму: українська, англійська (синхронний переклад). 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Анонси подій

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 1,7971680164337 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0