Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Яценюк: АП готує вето на закон про вибори, якщо не парафують угоду з ЄС

В Адміністрації Президента йде дуже серйозна дискусія щодо того, аби заветувати законопроект про вибори народних депутатів, напрацьованого спільною комісією, яка складалась з представників влади та опозиції. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат від НУ-НС, лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк.
«Зараз в Адміністрації Президента йде серйозна дискусія про те, щоб заветувати закон, який за наполяганням опозиції був прийнятий два тижні тому. Це той закон, який не дає можливості керівнику виборчого штабу  Партії Регіонів Андрію Клюєву: перше – друкувати бюлетені без захисту; друге – друкувати бюлетені, які не мають номера дільниці; третє – вільно міняти членів комісій, як це вони робили на місцевих виборах; четверте – висловлювати два попередження будь-якому опозиційному кандидату і знімати його з виборчих перегонів; п’яте – оголошувати явку на кожній виборчій дільниці через годину після завершення виборів, як вони бюлетені вкидати будуть; шосте – цей закон вимагає зберігати бюлетені протягом 5 років, за 5 років влада в Україні обов’язково зміниться, і кожен, хто у будь-якій виборчій комісії сфальшує результати виборів, повинен знати, що бюлетені витягнуть з архіву, перерахують, і той, у кого погано з арифметикою - буде сидіти в тюрмі», – заявив Яценюк.

«Моє відчуття таке, що Янукович хоче тягнути до 19 числа з підписанням цього закону. Якщо не буде парафована угода з Європейським Союзом, вони знайдуть 100 підстав для того, щоб заветувати цей закон. Після цього вони повернуться до закону Єфремова», – зауважив він.

5 канал

Вівторок, 29 листопада 2011, 14:29

Теґ

: вибори народних депутатів України


 
     


0 коментарів


Зареєструйтеся, щоб мати змогу залишати коментарі


E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,10906291007996 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0