Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Адміністрація Президента переконана, що Венеціанська комісія вітає закон про вибори

Венеціанська комісія вітає наявність широкого політичного компромісу щодо закону про вибори народних депутатів в Україні.

Як заявила член Венеціанської комісії, радник президента України Марина Ставнійчук, про це йшлося на засіданні Венеціанської комісії у п’ятницю, повідомляє прес-служба президента.

Ставнійчук поінформувала членів Венеціанської комісії про перебіг процесу щодо прийняття закону про вибори.

Вона зокрема відзначила, що в парламенті в рамках створеної Тимчасової спеціальної комісії відбулася відкрита, фахова дискусія із залученням представників усіх депутатських фракцій щодо основних концептуальних положень законопроекту.

Як зазначила Ставнійчук, за результатами роботи ТСК законопроект було суттєво доопрацьовано: у ньому враховані всі пропозиції від опозиції, які стосувалися забезпечення демократичності виборчого процесу, і більшість рекомендацій Венеціанської комісії та ОБСЄ/БДІПЛ, що були висловлені в їх Спільному висновку від 15 жовтня.

Радник президента також заявила, що питання продовження судової реформи в Україні залишається одним з основних пріоритетів української влади і президента.

Вона поінформувала Венеціанську комісію про набуття 13 листопада чинності прийнятого Верховною Радою закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розгляду справ Верховним Судом України".

Закон враховує рекомендації Венеціанської комісії стосовно необхідності вдосконалення порядку діяльності Верховного Суду України як найвищого судового органу.

Ставнійчук також поінформувала Венеціанську комісію про те, що до кінця цього року президент внесе на розгляд парламенту проект нового Кримінально-процесуального кодексу, який наразі доопрацьовується з метою врахування у ньому рекомендацій експертів Ради Європи.

Ставнійчук також повідомила Комісію, що 22 листопада президент утворив робочу групу, яка має підготувати узгоджені пропозиції щодо реформування прокуратури та адвокатури.

"Українська правда"П'ятниця, 16 грудня 2011, 15:19

Теґи

: вибори народних депутатів України, Венеціанська комісія


 
     


0 коментарів


Зареєструйтеся, щоб мати змогу залишати коментарі


E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Голосування на дому, що для цього потрібно»Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:12

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18618702888489 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_m5ckjs83051pk5jlvpdngspub6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0