Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Фесенко: Опозиція може отримати 227 мандатів у наступному парламенті

Опозиційні партії можуть отримати 227 мандатів у майбутньому парламенті за умови проведення серйозної, цілеспрямованої кампанії та координації дій у мажоритарних округах. Про це в ексклюзивному коментарі УНН розповів політолог Володимир Фесенко.

При цьому експерт наголосив, що опонентам влади не слід іти на парламентські вибори єдиним списком, оскільки це призведе до певних електоральних втрат.

"Є прості розрахунки: щоб отримати 227 мандатів, потрібно взяти близько 150, а краще 160 мандатів за партійними списками разом різним опозиційним силам. Плюс треба взяти близько 80 мандатів ще за мажоритарними округами. Це в принципі можна зробити. Однак, за моїми оцінками,опозиція на сьогоднішній день може розраховувати на 30-40 мандатів, більш-менш реалістичним є отримання 150-160 мандатів за партійним списком", - підкреслив він, додавши, що необхідною умовою реалізації такого сценарію є проведення конкурентних виборів.

Для того ж, щоб отримати більшість у наступному парламенті, опозиція, за словами В.Фесенка, має домовитися про спільний список кандидатів – мажоритарників в західно-українських округах, центрально-українських округах і в Києві.

"За такої координації дій, якщо буде серйозна цілеспрямована кампанія, якщо нинішня тенденція падіння рейтингів влади продовжуватиметься, а також продовжуватиметься складна соціально-економічна ситуація, тоді шанс буде, однак для цього треба буде дуже серйозно попрацювати", - зауважив політолог.

При цьому В.Фесенко зауважив, що опозиції не варто розраховувати на серйозні результати на Сході та Півдні України.

"Навіть за умови падіння рейтингів влади у опозиції, по-перше, немає сильних мажоритарників, а до того ж власні рейтинги є не дуже високими. На мій погляд, якщо комусь з опозиціонерів вдасться виграти у мажоритарних округах у російськомовних регіонах Сходу та Півдня, це буде сенсація. Хоча один-два округи опозиціонери можуть взяти", - додав він.

Нагадаємо, чергові парламентські вибори відбудуться в Україні 28 жовтня 2011 року.


Українські Національні НовиниСереда, 11 січня 2012, 12:50

Теґи

: опозиція, вибори народних депутатів України


 
     


0 коментарів


Зареєструйтеся, щоб мати змогу залишати коментарі


E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,11013317108154 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0