Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Кличко: Спостереження за виборами мають розпочатися завчасно

Лідер політичної партії “УДАР” Віталій Кличко обговорив з депутатами Європарламенту ситуацію в Україні та підготовку до виборів.
Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, сьогодні у В.Кличка, зокрема, відбулися зустрічі з віце-президентом Європарламенту Яцеком Проташевічем, а також з головою Комітету з питань закордонних справ Європарламенту Ельмаром Броком, депутатами Мареком Сівецем, Міхаелєм Галером, Андрієм Ковачевим.
В ході зустрічей депутати Європарламенту цікавилися ситуацією в Україні та ходом підготовки до парламентських виборів, а також виборів київського міського голови.
В цьому контексті В.Кличко особливо наголосив на необхідності проведення моніторингу виборів не лише в день голосування, але й задовго до нього.
“Фальсифікації відбуваються не в день голосування, а набагато раніше”, - зазначив український політик.
Він висловив думку, що спроби фальсифікацій можуть відбуватися ще на рівні формування дільничних та окружних виборчих комісій, а також під час роботи з виборцями до оголошення офіційної виборчої кампанії.
За словами В.Кличка, одним з тестів на демократичність виборів стане можливість рівного доступу до засобів масової інформації представникам різних політичних партій.
Політик також висловив думку про необхідність розширення співпраці з неурядовими громадськими організаціями України, за допомогою яких, на його переконання, можна виявляти нові, ще не відомі форми можливих фальсифікацій на виборах.
Говорячи ж про вибори мера Києва та інших голів міст та сел., В.Кличко висловив переконання у необхідності запровадження двох турової системи голосування для того, щоб процес таких виборів був більш демократичним.

УНІАНСереда, 28 березня 2012, 16:50

Теґ

: вибори народних депутатів України


 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16993284225464 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_gfu3otddtpdgiev8jucks4h171, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0