Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Ю.Мірошниченко: парламентські вибори – дедлайн нашого визначення


Вибори до Верховної Ради стануть своєрідним дедлайном визначення України. Таку думку під час ефіру на 5 каналі висловив народний депутат, представник Президента у ВР Юрій Мірошниченко, повідомляє УНН.

"Від того наскільки ми їх проведемо демократично, прозоро… чи буде реальна політична конкуренція, на якій власне і наголошують наші колеги з Європи, Сполучених Штатів, адже не персоналії їх цікавлять – їх цікавить існування демократичних стандартів у нашій країні. А це політична конкуренція, різні думки, що стандарти які є в країнах цивілізованого світу були і в Україні", - зазначив він.

Ю.Мірошниченко зазначив, що глава держави розуміє всю складність ситуації та виклики які сьогодні постали перед Україною.

"Все це виклики, які постали перед нами. Президент, як голова держави особисто відповідає за зовнішню політику він докладає зусиль, щоб нормалізувати стосунки", - зазначив народний депутат.

Ю.Мірошниченко зазначив, що в Україні вже визначений європейський шлях розвитку, мова йде про закон, що визначає засади зовнішньої та внутрішньої політики.

"Очевидний зиск для України є в Європі, а саме в тих цінностях які сповідує Європа, в тих досягненнях, які має Європа. Говорячи про Європу ми маємо на увазі цивілізований світ", - зазначив він.

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні пройдуть наприкінці жовтня цього року.

Більшість експертів схиляються до того, що ЄС та США чекають результатів виборів, а вже після цього, якщо їх невлашутє проведення виборів, застосують санкції.

Українські Національні НовиниВівторок, 22 травня 2012, 14:51

 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,16930603981018 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0