Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Резолюція ЄП: вибори в Україні матимуть вирішальне значення


Європейський парламент наголошує, що майбутні парламентські вибори мають вирішальне значення.

Про це йдеться в ухваленій у четвер резолюції, текст якої має Українська правда.

Європарламент "підкреслює вирішальне значення вільних, чесних та прозорих парламентських виборів в Україні, які передбачають право лідерів опозиції на участь у них наприкінці цього року"

Також у резолюції наголошується на потребі "дотримуватись глибоких зобов’язань щодо демократичних цінностей та верховенства права також у період між виборами".

Крім тогу європарламентарів закликають "взяти участь у міжнародній місії спостерігачів за виборами, щоб спостерігати за наступними парламентськими виборами".

Також у резолюції наголошується на необхідності "провести всеохоплюючі реформи, які повинні бути запроваджені належним чином для того, щоб Україна могла наблизитись до європейських норм і стандартів".

Також Європейський парламент наголошує, що "зближення України з ЄС повинно базуватись на її відданості цінностям і свободам ЄС і що одним із наріжних каменів цих стандартів повинна бути незалежна судова система".

"Українська правда"Четвер, 24 травня 2012, 14:51

 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Порушення виборчих прав та способи їх захисту»Вівторок, 9 жовтня 2012, 0:57

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,18965005874634 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: open(/var/tmp//sess_578vnrl7ukvq8v7hb6qvt67s73, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0