Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

ЦВК попередила Європарламент, що Тимошенко у виборах не бере участь

Представник ЦВК України заявив в Європарламенті, що Тимошенко не візьме участь у парламентських виборах, оскільки засудженим це забороняється. Але вибори, за словами представника української влади, будуть чесними.

Член ЦВК Михайло Охендовський, перебуваючи у Брюсселі, повідомив євродепутатам про неможливість допущення до виборів Юлії Тимошенко, оскільки участь засуджених у виборах суперечить Конституції.

Втім, він запевнив — перегони будуть демократичними і чесними. Нове законодавство, за словами Охендовського, виключає можливість фальсифікацій.

Нагадаємо, Європейський парламент закликав українську владу звільнити «ув'язнених, які були засуджені за політичними мотивами». «ЄП знову заявляє про свою стурбованість з приводу судових процесів проти колишніх і нинішніх високопоставлених чиновників уряду, які не були проведені відповідно до європейських стандартів — справедливо, неупереджено, прозоро і незалежно. Європарламент закликає до негайного звільнення всіх ув'язнених, засуджених за політичними мотивами, у тому числі лідерів опозиції», — сказано в резолюції, прийнятій 24 травня.

У документі Європейський парламент закликав українську владу прояснити ситуацію з «ув'язненими з політичних мотивів» до початку виборчої кампанії.

У тексті резолюції є також заклик до української влади дотримуватися прав всіх «ув'язнених з політичних мотивів», у тому числі Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та Валерія Іващенка, а також забезпечити їх необхідною медичною допомогою, доступом адвокатів, родичів та інших осіб, зокрема посла ЄС в Україні. 

Газета - "Дзеркало тижня". УкраїнаЧетвер, 31 травня 2012, 18:25

 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Новини

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,1814329624176 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0