Про проектМапа сайту 

ВИБОРИ в Україні 


RSS
Анонси подійНовиниАналітикаЗаконодавствоМіжнародні документиЗвіти спостерігачівУчасники процесу реформуванняВідео вебінарівФорум

Київська область чемпіон по кількості кандидатів в тому числі і технічних

Київська область суттєво відрізняється від інших областей кількістю зареєстрованих кандидатів. Якщо в Україні середній показник кількості висуванців по округу складає 14 осіб, то в Київській області цей показник у два з половиною рази  більший і складає 34 особи на округ. Навіть  Київ, який на другому місті по кількості висуванців на округах,  має суттєвий відрив від Київської області – в середньому 24 особи на округ. Ірпінський та Білоцерківський округа на Київщині є чемпіонами по кількості депутатів в Україні  – 48 та 47 відповідно.

Аналіз кандидатів показав, що переважна більшість з них – 78% з великою достовірністю є чисто технічними, які використовуються для формування комісій з їхніх представників. І тільки 9 % відсотків кандидатів можуть скласти конкуренцію один одному. Більше всього таких кандидатів в Білоцерківському, Ірпінському та Яготинському окрузі (по чотири кандидата на округ). В решті округів по три, два кандидата.

Більше всього технічних кандидатів у Броварському окрузі №97 і всі вони місцеві.

Менше всього технічних кандидатів у Вишгородському окрузі №96, але всі вони майже на 90% чужинці.  В Миронівському окрузі № 93 майже всі технічні кандидати з Києва.

Цікава статистика по якісному складу висуванців. Найбільш якісний склад висуванців, має Вишгородський округ №96. Там всього 17 кандидатів і мало технічних, а також немає ні кандидатів пенсіонерів, ні кандидатів безробітних. Найгірший в цьому плані - Миронівський округ №93, де майже 30% відсотків кандидатів пенсіонери та безробітні.

Щодо безробітних кандидатів, то у більшості з них за 2011 рік зовсім немає доходів і  хтось їм заплатив за заставу. У інших був такий сукупний розмір річного доходу в минулому році, що вони б мали зберегти ці кошти, щоб  здійснити мрію висунутися кандидатами у народні депутати. Серед кандидатів навіть є багато комірників, охоронців, тренерів, водіів, доходи яких ( як і у багатьох пенсіонерів) на рівні суми застави.

Також багато кандидатів держслудбовців та працівників бюджетної сфери. Серед них багато лікарів, директорів шкіл, керівників комунальних підприємств. Таких найбільше в Узинському окрузі №91 –  до 35%.

Ця статистика та інша інформація з великої вирогідністю дає змогу побачити, хто є саме технічним кандидатом на окрузі, а хто дійсно йде боротися за депутатський мандат.


Голова Київського обласного відділення ,

Юрій Бут

Вівторок, 4 вересня 2012, 23:42

 
     

E-mail редакції: editor@cvu.kiev.ua
Webmaster: punosound@gmail.com

Аналітика

Важливо

Відео коментар

«Виборчі списки: алгоритми перевірки і уточнення» Вівторок, 9 жовтня 2012, 1:18

Список теґів

Авторизація

 
   Забули пароль?
    Реєстрація

Сторінку оброблено за 0,60725212097168 секунди

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України
Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0